The Godfather
Hoşgeldin! Sana reddedemeyeceğin bir teklif sunuyorum. Sitemize üye olup İtalyan Mafyası'nın ve derin devletin gizemini tatmaya ne dersin?
The Godfather
Hoşgeldin! Sana reddedemeyeceğin bir teklif sunuyorum. Sitemize üye olup İtalyan Mafyası'nın ve derin devletin gizemini tatmaya ne dersin?
The Godfather
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Godfather

Size Reddedemeyeceğiniz Bir Teklifimiz Var.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Sofia Corleone

3 posters
YazarMesaj
Sofia Corleone
Corleone
Corleone
Sofia Corleone

Rp Puanı : 100
Lakap : Don

Sofia Corleone Empty
MesajKonu: Sofia Corleone   Sofia Corleone Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 9:42 pm

Sofia Corleone Tumblr_ly88p3RjJ71qeh28mo1_500_large

Michael Corleone'nin en büyük kızı olarak Sicilya'da dünyaya geldiğimde hayatımın bu kadar karmaşıklaşacağını tahmin edemezdi kimse. Elbette uzunca bir süre, New York'un, hatta tüm Amerika'nın en çok saygı duyulan, en güçlü Mafia babasının kızı olduğumu bilmeden huzur içinde yaşadım. Bir kız çocuğu olduğumdan, babamın beni gizlice eğittiğini ve bir süikastçi olarak yetiştirdiğini kimse tahmin edemezdi. Ne de olsa Omerta'ya uygun değildi bir kadının Mafia ailesinin lideri olması. fakat babam, bir süre sonra erkek evladının olamayacağı hissine kapılarak en büyük kızını varisi olarak bırakmaya karar vermiy olsa gerekti ki ölümünden bir kaç ay önce Sicilya'ya yaptığı ziyaretleri sıklaştırdı.

Sofia Corleone E7dce7cb9b06e18f8a7bdcb24e8f7fd9_large

Evet, babamın ölümüne kadar Sicilya'da yaşadım. Ben büyüyüp olgunlaştıkça, babamın beni koruması için gönderdiği adamların sayısı arttı. Sanırım artık varlığımın Corleone'ler tarafından bilinmesinden korkmuyordu. Nedenini bir kaç ay sonra babamın Long Beach'teki evinde ölü bulunduğu zaman anladım. Yüzünde garip bir gülümseme varmış, Joseph öyle söylemişt. Ah, sahi Joseph! O başka bir öykünün konusu olsun.

Sofia Corleone Tumblr_lxesonlgxF1qht96no1_500_large

Haberi aldığım anda New York'a giden ilk uçağa atladım. Amacım babamın yanında olmaktı fakat sonra şu vasiyet işleri kızıştırdı. Babam, vasiyetinde ailenin başına geçmem için bana vekalet vermişti. Tabi ben gelmeden çok önce bu vasiyet Mafia babaları tarafından eni konu masaya yatırılmış ve Omerta'ya uygun görülmemişti. Aile'de varlığımı isteyenler vardı elbet. Üstelik Yaşlı Clemenza gibi nüfüzlu kişilerdi. Fakat hepsi de kendimi kanıtlamam gerektiği konusunda hemfikirlerdi. Ben de öyle yaptım. Yeteneklerimi sonuna kadar ailemin çıkarı için harcadım ve bir kaç küçük iş yaptım. Fakat Don olabilmek için çok daha fazlasını yapmam gerektiğini öğrenecektim.
Sofia Corleone
Corleone
Corleone
Sofia Corleone

Sofia Corleone Empty
MesajKonu: Geri: Sofia Corleone   Sofia Corleone Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 9:42 pm

Sofia Corleone Tumblr_ln8udvzdby1qaawfpo1_500_large_179708654_large_large

İLİŞKİLER

Dost

Sofia Corleone Joshdavatar09
Joseph Santino
Adalet sevdalısı eski bir ordu mensubu! Babamın onu saklamam içn bana getirişini dün gibi hatırlıyorum. o mu beni kolladı, ben mu onu kolladım; tam kestiremesem de babamdan sonraki en yakın dostum Joseph oldu. Bana yardım etmek için canını tehlikeye atarken gözünü bile kırpmadı. Bir gün hizmetlerinin ve vefasının karşılığını alacak.

Belirsiz
Sofia Corleone 4143_1268847198_100_100
Joe Barbaro

En son Sofia Corleone tarafından Salı Ocak 17, 2012 9:56 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sofia Corleone
Corleone
Corleone
Sofia Corleone

Sofia Corleone Empty
MesajKonu: Geri: Sofia Corleone   Sofia Corleone Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 9:45 pm

Dostum veya düşmanım olmak için:
Kod:

Karakter adı:
İcon:
Kurgu
Joseph Santino
Caporegime
Caporegime
Joseph Santino

Rp Puanı : 98

Sofia Corleone Empty
MesajKonu: Geri: Sofia Corleone   Sofia Corleone Icon_minitimeSalı Ocak 17, 2012 9:49 pm

Sofia Corleone Joshdavatar09

Kurguyu belirlemiştik

Eklenmiştir queen
Joe Barbaro
Caporegime
Caporegime
Joe Barbaro

Rp Puanı : 90

Sofia Corleone Empty
MesajKonu: Geri: Sofia Corleone   Sofia Corleone Icon_minitimeSalı Ocak 24, 2012 10:29 am

Sofia Corleone 4143_1268847198_100_100

Dost düşman arası bişey olsun kurguyu sana bırakıyorum.

Sofia Corleone
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Corleone Ailesi