The Godfather
Hoşgeldin! Sana reddedemeyeceğin bir teklif sunuyorum. Sitemize üye olup İtalyan Mafyası'nın ve derin devletin gizemini tatmaya ne dersin?
The Godfather
Hoşgeldin! Sana reddedemeyeceğin bir teklif sunuyorum. Sitemize üye olup İtalyan Mafyası'nın ve derin devletin gizemini tatmaya ne dersin?
The Godfather
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Godfather

Size Reddedemeyeceğiniz Bir Teklifimiz Var.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Bildiri: Okunması önemlidir!

YazarMesaj
Sofia Corleone
Corleone
Corleone
Sofia Corleone

Rp Puanı : 100
Lakap : Don

Bildiri: Okunması önemlidir! Empty
MesajKonu: Bildiri: Okunması önemlidir!   Bildiri: Okunması önemlidir! Icon_minitimeÇarş. Ocak 18, 2012 4:22 pm

Mario Puzo'nun kitabını okuyanlar veya Godfather üçlemesini izleyenler, sitenin kurgusuyla alakalı çelişkiler ve hatalar olduğunu düşünebilir. Bu nedenle yapılar özgün değişiklikleri sizlere açıklamak ihtiyacı hissettim.

# Öncelikle Clemenza'nın Michael zamanında kendi ailesini kurması konusuna kurguda yer vermedik. Bizim kurgumuza göre Clemenza hala Caporegime'ydi ve Michael'in ölümünden sonra vekaleten ailenin başına geçti.

# Appollonia, yani Michael'in Sicilya'da ölen karısı daha ilk çocuğuna hamileyken arabanın bombalanması sonucu öldü. Fakat kurgumuzda Appollonia, Sofia'yı doğurduktan bir ay sonra ölüyor.

# Michael'in Kay Adams'tan iki oğlu olmasına reğmen kurgumuzun devamlılığı için iki kızı olduğunu söyledik. Çünkü böylece Don'luk Sofia'ya kalacaktı ve bu sansasyonel bil olaydı.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar. Eğer başka bir çelişkiye rastlarsam bu bildiriyi güncelleyecek ve hepinizin haberi olmasını sağlayacağım. Ayrıca kurguyu daha iyi anlamak ve rplerinizin akıcılığını korumak için Site Ansiklopedisi'ne göz atmanızı öneririm.

Keyifli RP'ler. queen

Sofia Corleone.

Bildiri: Okunması önemlidir!
1 sayfadaki 1 sayfası