The Godfather
Hoşgeldin! Sana reddedemeyeceğin bir teklif sunuyorum. Sitemize üye olup İtalyan Mafyası'nın ve derin devletin gizemini tatmaya ne dersin?
The Godfather
Hoşgeldin! Sana reddedemeyeceğin bir teklif sunuyorum. Sitemize üye olup İtalyan Mafyası'nın ve derin devletin gizemini tatmaya ne dersin?
The Godfather
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Godfather

Size Reddedemeyeceğiniz Bir Teklifimiz Var.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Salvatore Giuliano

2 posters
YazarMesaj
Salvatore Giuliano
Hırsız
Hırsız
Salvatore Giuliano

Rp Puanı : 90
Lakap : Turi

Salvatore Giuliano Empty
MesajKonu: Salvatore Giuliano   Salvatore Giuliano Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 5:21 pm

....
Yak bir sigara” dedi kaşları kara gözleri ela karşımda duran arkadaşım, sigarayı yanından ihmal etmeyen arkadaşım. Sigarayı aldım ve fani dünya şerefine yaktım. “Allah aşkına çıkar ağzından şu zamazingoyu” dedim “Sakıza meyyalim vallahi dertten. Derdimin müsebbibi ise bir dişi. Sevgim acıyor .Ben bir kıza aşık oldum o da bana aşık ama” dedi. “Aması ne, bana ciddi konular konuşacağız dedin buraya çağırdın. Lafa aşk ve kız kelimeleriyle giriyorsun” dedim. “Ciddi bir konu işte” dedi.” Kadınlarla ilgili tüm konular ciddiyet dışıdır. Onlar sadece yolumuza çıkıp aklımızı karıştırır. Bir an “Başımda bin türlü dert varken, bir taraftan Lombardo'nun istekleriyle uğraşırken bir taraftan da Corleone'nun tehditleriyle uğraşırken bu salakla ne işim var!” diye düşündüm. “Tamam ciddi konulara giriyorum o zaman” demesine varmadan dışardan bir gürültü geldi. Gürültüye hareketlenen bir millet olduğumuzdan mütevellit biz de gürültüye doğru harekete geçtik. 30 yaşlarında bir herif 12-13 yaşlarında bir çocuğun yakasından tutmuş arada bir tokatlıyor ve bağıra çağıra çocuğun annesinin fahişe olduğundan dem vurarak gürültüye sebebiyet veriyordu. Küçücük bir çocuğa uygulanan bu şiddetin nedenini merak ettim. Macolli’a yürü gidiyoruz dedim ve adamın peşine ve de çocuğun peşine takıldık.

Hoop birader!

diyerek adamı durdurdum. Çocuğun bu kadar küfürü,şiddeti hakedecek ne yaptığını sordum. ”Ekmek çaldı kardeşim,hırsız bu o..... çocuğu” diyerek çocuğun aslında azılı bir suçlu olduğunu söyledi. Çocuğu bırakmasını söyledim. Kabul etmedi, tekrar ettim. Küfürle karşılık vererek beni reddetti. Sabırlı bir herif değildim. Yanımda duran Macolli bunu bildiğinden stres sahibi olmuş idi, yanlış ve de şiddet dolu bir hareket yapacağımdan korkuyordu. Çocuğun yakasından tutmuş ve burayı terk eylememizi bir küfür eşliğinde söyledi bu sefer adam. Çocuk ise neler olduğunu,neler olacağını kafasında tasavvur ediyordu tahminen. Sabrım yoldan çıkmış bir kamyon,raydan çıkmış bir tren,rotasından çıkmış bir kuru yük gemisi,hava boşluğuna girmiş bir boeing 747 gibi oldu. Sabrım bir ulaşım çeşidiydi. Sizi en kısa yoldan tahtalı köye götürebilirdi. Belimdeki silahı bir John Wayne filmindeymiş gibi ve beynimde çalan Johnny Cash’in “Rust Cage” eşliğinde adamın alnına döşedim. “Bu alnına döşediğim bir Colt M1911.Tasarlanalı tam 100 yıl oldu Tasarlayan John Browning'dir ve Colt firması tarafından üretilmiştir. 7 tane devasa mermi alır. inceciktir, ele gelir, muhteşem atış gücü vardır, tasarımı ise "tabanca" kelimesini ilk duyunca akılda oluşan silüetin kendisidir. Sadece silah olarak tasarlandı. Günümüz çok amaçlı ölüm makineleri gibi değil. Ama işini iyi yapmanın yanında ikon olmayı da haketti. Payidar mı kalmak istersin yoksa kanlar içinde boğulmak mı?”dedim. “Ta ta tam tamam” dedi. Ey ağır sanayi hamleleri sen nelere kadirsin, bir insanı kekeletebiliyorsun.. Sokaktaki tüm gözler bize dönüktü. Adamın alnına döşediğim tabancayı çektim ve tekrar çıkardığım yere soktum. Çocuğa bir miktar para verip uzaklara çok uzaklara insanların olmadığı bir yere gitmesini söyledim. Hiçbir halt anlamamış sıfatını takınarak yüzüne uzaklaştı çocuk. “Salvatore, hadi gidelim” dedi Macolli. “Tamam Macolli hadi gidelim. Başımıza yığıldı halk” dedim ve bir taksiye atlayarak uzaklaştık..

En son Salvatore Giuliano tarafından Cuma Ocak 20, 2012 8:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Sofia Corleone
Corleone
Corleone
Sofia Corleone

Rp Puanı : 100
Lakap : Don

Salvatore Giuliano Empty
MesajKonu: Geri: Salvatore Giuliano   Salvatore Giuliano Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 6:00 pm

Üslubunuzu çok beğendim. Özellikle kendinize has tanımlamalarınız çok hoş. Fakat biraz daha ciddi bir rp'yle başvurursanız çok daha yüksek puanlar alabilirsiniz. Eğer bu rpyi bu şekilde puanlarsam düşük alacaksınız. Düzenlemenizde fayda var. Ayrıca kimse banka soygunu için gazeteye ilan vermez. Burası New York ve bu insanlar Mafia. Wink İlginize teşekkürler.
Sofia Corleone
Corleone
Corleone
Sofia Corleone

Rp Puanı : 100
Lakap : Don

Salvatore Giuliano Empty
MesajKonu: Geri: Salvatore Giuliano   Salvatore Giuliano Icon_minitimeCuma Ocak 20, 2012 10:04 pm

Rol oyununuz çok ahım şahım değil fakat üslubunuzu o kadar beğendim ki puanınız : 90!
Unutmayın, rol oyunu değil üslubunuzun hak ettiğini verdim. Daha iyi işler çıkarmanızı bekliyorum. Ayrıca aşırıya kaçmadığı sürece rol oyunlarında küfür kullanılabilir.

The Godfather RPG'ye Hoşgeldiniz!

Salvatore Giuliano
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Salvatore Giuliano