The Godfather
Hoşgeldin! Sana reddedemeyeceğin bir teklif sunuyorum. Sitemize üye olup İtalyan Mafyası'nın ve derin devletin gizemini tatmaya ne dersin?
The Godfather
Hoşgeldin! Sana reddedemeyeceğin bir teklif sunuyorum. Sitemize üye olup İtalyan Mafyası'nın ve derin devletin gizemini tatmaya ne dersin?
The Godfather
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

The Godfather

Size Reddedemeyeceğiniz Bir Teklifimiz Var.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Jason Terry

2 posters
YazarMesaj
Jason Terry
Polis
Polis
Jason Terry

Rp Puanı : 75

Jason Terry Empty
MesajKonu: Jason Terry   Jason Terry Icon_minitimePtsi Ocak 23, 2012 7:37 pm

Jason Terry Ryank

Jason Terry
Rütbe: Şerif

Geçmişte bütün dünya tarafından bilinen suçluların çoğunun yakalanmasını sağlamıştır, ancak hiç bir şekilde medya ile ilişkisi yoktur. Gizli süper kahramanlıkları devam ederken kendisini bir kadın ile aldatan kız arkadaşını evde basarak öldürür. O günden beri mesleğine ve kendisine olan saygısını büyük ölçüde yitirmiştir, hatta diğer insanlara bile.. Yıllar geçer ve şerif rütbesine ulaşır ama kendisini kovalayan karanlık geçmişinden kurtulamayacağını anlar ve "kötü polis" olmaya karar verir. Böylece yüksek mevkisi sayesinde anlaşma yapmak isteyen bir sürü mafya babası ve suçlu ortaya çıkar.. Hafife alınamayacak yardımlar yaparak maddi durumunu çok iyi hale getirir, ardından anlaştığı suçluların düşmanlarının peşine kiralık katil olarak düşer.

Sevdikleri

Limonata
Köpekler
Av tüfekleri
Fahişeler
Erotizm ürünleri
Deniz
Güneş gözlükleri

Sevmedikleri

Zenciler
Diğer polisler
Hırsızlar
Kola
Tahta tebeşiri
Kirli sakal
Dürüstlük
Jason Terry
Polis
Polis
Jason Terry

Jason Terry Empty
MesajKonu: Geri: Jason Terry   Jason Terry Icon_minitimePtsi Ocak 23, 2012 7:39 pm

İLİŞKİLER

Jason Terry Robert_de_niro_kucuk
Joe Barbaro: Jason'a akademiyi bitirmesinde yardım etmiş olan karanlık bir aile dostudur. Küçük davalarda birbirlerine yardım etmektedirler.

En son Jason Terry tarafından Salı Ocak 24, 2012 11:49 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jason Terry
Polis
Polis
Jason Terry

Jason Terry Empty
MesajKonu: Geri: Jason Terry   Jason Terry Icon_minitimePtsi Ocak 23, 2012 7:41 pm

Eklenmek için,

Ad Soyad:
Kullandığı Ünlü:
Kurgu:
Joe Barbaro
Caporegime
Caporegime
Joe Barbaro

Rp Puanı : 90

Jason Terry Empty
MesajKonu: Geri: Jason Terry   Jason Terry Icon_minitimeSalı Ocak 24, 2012 10:32 am

Ad Soyad: Joe Barbaro
Kullandığı Ünlü: Robert de niro
Kurgu: Polis Akademesinden mezun olmasına destek olmuş Joe'nun bir aile dostunun oğlusundur. Arada yardımlaşıyorsunuzdur (Muhbirlik yok)
Jason Terry
Polis
Polis
Jason Terry

Jason Terry Empty
MesajKonu: Geri: Jason Terry   Jason Terry Icon_minitimeSalı Ocak 24, 2012 11:49 am

Ekledim.

Jason Terry
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Jason Terry